10.000₺ Ödül Havuzlu Severnik Ulusal Kadın Turnuvası!

Severnik, Covid-19 salgını döneminde oyuncuların daha iyi şekilde eğlenebilmesi, eğlenirken de kazanabilmesi için etkinliklerine kaldığı yerden devam ediyor.

Daha önce düzenlemiş olduğu turnuvalarla da dikkat çeken Severnik bu kez karşımıza Severnik Ulusal Kadın Turnuvası ile karşımıza çıkıyor.

Bu turnuva ile PUBG Mobile oynayan kadın oyuncuların ilgisini bir hayli çeken Severnik Menajerlik ve Organizasyon ekibi Discord adresleri üzerinden yaptığı duyuru ile davetli takımlar ile iletişime geçmeye başladı.

Türkiye, Azerbaycan, Rusya ve Almanya gibi ülkelerden gelecek olan profesyonel PUBG Mobile kadın oyuncular 07.09.2020 ile 14.09.2020 tarihleri arasında gerekli kuralları doğru şekilde uygulayıp Severnik Ulusal Kadın Turnuvası’nda Ulusal Kupa aşamasına kalacaklardır.

Turnuvanın eleme aşamaları DLive üzerinden yayınlanacak olup, ülke maçlarının sunumunu ve yayınlarını Egoist Pati yapacaktır.

İlk resmi ulusal kadın PUBG Mobile turnuvasına olan katkılarından ötürü: Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman DURSUN Beye ve Sultangazi Belediyesi Spor Kulübü başkanı Ergin KIRMAÇ Beye çok teşekkür ederiz.