Severnik Solo Cup 2 Heyecanı!

3 hafta önce ilki düzenlenen 5000₺ ödüllü Severnik Solo Cup turnuvasına duyulan büyük ilgiden sonra Severnik Menajerlik & Organizasyon ekibi hiç hızını kesmeden Severnik Solo Cup 2 isimli turnuvasını duyurdu.

Son zamanlarda ismiyle çok fazla ön plana çıkan Severnik ekibi, büyük çoğunluğu gençlerden oluşan kitleyi bu karantina dönemlerinde eğlendirmek ve eğlendirirken de kazandırmayı hedeflediğini belirterek bu kez karşımıza 10.000₺ gibi büyük bir ödül ile Solo Cup 2’yi gerçekleştirmek istediklerini belirtti.

Solo Cup 2’nin büyük ödülü yukarıda bahsettiğimiz gibi 10.000₺ oldu. Bu turnuvanın oyun düzeni adından da anlaşılabileceği üzere görülmeye alışılmışın dışında “Solo” yani “Tekli” oyun biçiminde oldu. Etkinlik için başvuru sayısı 1000’in üzerinde olurken kayıtlar 24 Eylül’de açılıp 27 Eylül’de kapanmıştı. Severnik ekiplerin oyuncu kontrolleri ve onaylama aşamasından sonra 5 grupta oyuncular kıyasıya mücadele etti.

Turnuvadaki ödül havuzu dağılımı ise şu şekilde oldu;

1. Oyuncu 5.000 TL
2. Oyuncu 3.000 TL
3. Oyuncu 2.000 TL

Kıyasıya mücadelenin döndüğü elemelerin ardından finale kalan oyuncular ise dün Barış G’nin sunumuyla birlikte ekran karşısına geldi.

Etkinlik ana sponsoru: Vodafone TELSIM Şirketler Grubu.