10.000₺

Ödül Havuzu

16

Takım

Squad

Oyun Türü

Avrupa

Bölge

Severnik Ulusal Kadın Turnuvası

Eleme Süreci: 07.09.2020 – 14.09.2020 tarihleri arasında Severnik tarafından düzenlenecek 7 günlük bir kadın Scrim Organizasyonu sonucunda Kuralları tam ve doğru şekilde uygulayan ilk 4 Takım turnuvanın Ulusal Kupa aşamasında Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanacaktır. Turnuva Yayınları: Eleme aşamasına DLive Vega TV kanalında yayınlanacaktır. Ülke maçlarını sunumunu ve yayınlarını Egoist Pati yapacaktır. Ulusal Aşamada şampiyon olan ülke 10.000 TL kazanacaktır.

Turnuvanın Türkiye Eleme Aşaması Kuralları:

1.0- – Elemelerde mücadele edecek takımların hepsinde 4/4 tag kuralı geçerli olacaktır. Turnuvaya sadece telefon takımları katılabilir.

1.1- – Elemeler boyunca maç içinde hiçbir takım Tümü ses kanalı üzerinden farklı hiçbir takımla sözlü münakaşaya giremez, kavga edemez, küfürleşemez. Bunlara ek olarak yayın sırasında chat’te hiçbir takım mensubu (oyuncu, menajer, koç, sponsor) kişi farklı bir takıma mensub biriyle tartışmaya ya da polemiğe giremez.
Bu maddeye uygunluk göstermeyen takımlar etkinlikten puan silme, men edilme ve Severnik Organizasyonlarından banlanma cezasına varan cezalara maruz kalacaktır.

1.2 – Her maçta her takım oyuncusu uçaktan indikten sonra 1 dakika boyunca sürecek bir video almak zorundadır. Video’nun içeriği:

Selam ben 1 numara, bugün 7 Eylül 2020. İsmim Kadir. Günün ilk maçı Erangel’de oynuyorum.

içeriği ile toplamda 1 dakika sürecek bir video çekecektir.
Totalde her eleme günü her takım oyuncusu 4 video çekmiş olacak. Totalde her takım 16 video almış olacaktır.
Buna ek olarak Video’ların yüklenmesi için belirlenen süre o günün maçları tamamlandıktan sonra 1/1.5 saat olarak belirlenmiştir videolar YouTube ya da Streamable uygulamalarından birine yüklenecektir.
1.3 – Her takım oyuncusu her maç başında oyun ekranını ekran görüntüsü almak zorundadır.
Böylelikle iPad / Tablet tarzı cihazların kontrolü sağlanacaktır. Her oyuncu her gün toplam 4 ekran görüntüsü alacaktır, her takım toplamda 16 ekran görüntüsü gönderecektir.
O günün maçları tamamlandıktan sonra takımların SS’leri eksiksiz olarak göndermesi için belirlenen süre 15/20 dakikadır.

Not: Ekran Görüntüsü ve Videoların eksiksiz ve zamanında doğru şekilde gönderilmesi takımların sorumluluğundadır.

1.4 – Lobiler kurulduktan sonraki aralar 7 dakika olarak belirlenmiştir. Her takım maç başlama saatinden önce odada olmak zorundadır. Odaya geç kalan takımlar beklenmediği takdirde bu takımların sorumluluğundadır.
1.5 – 4/4 Tag kuralı zorunlu olduğu için takımlar önceden belirttiği takdirde 40 level altı hesaplarla katılım sağlayabilir.
1.6 – Maç başında ilk 5 dakika takımlar hiçbir şekilde sesli münakaşa ve fiziksel olarak karşı tarafı tahrik etmeden yumruk / tava ile vurabilir.
5 dakikadan sonra atılan her yumruk / tava tarzı eylemler cezalandırılacaktır.
1.7 – Maçlarda işaret fişeği kullanmak yasaktır.
1.8 – Maclar saat 21:00da baslayacaktir. Erangel,Sanhok,Miramar ve Vikendi olmak üzere 4 mac oynanacaktir.

  • Gereksinimler
  • Bu turnuvaya katılmanız için herhangi bir gereksinim bulunmuyor.
  • Turnuvaya Katıl
  • Turnuva kayıtları kapanmıştır.